• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

نایب‌رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان خبر داد:

کسب 45 مدال در آوردگاه‌های کشوری توسط بانوان زنجانی


نایب‌رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان، از کسب 45 مدال رنگارنگ توسط بانوان زنجانی در رقابت‌های مختلف کشوری در بخش بانوان خبر داد .


زهرا حاجوی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: از ابتدای امسال‌ تاکنون هیئت دو و میدانی استان زنجان در بخش بانوان در مسابقات مختلف 45 مدال رنگارنگ کسب کرده است .


وی افزود: امسال هیئت دو و میدانی استان زنجان در بخش بانوان از عملکرد بسیار خوبی برخوردار بوده است، به‌ طوری که نفرات اعزامی از استان به رقابت‌های مختلف کشوری همواره با کسب مدال‌های رنگارنگ به خانه بازگشتند .


حاجوی تصریح کرد: مسابقات کشوری کارگری در بخش بانوان یکی از مهم‌ترین رویداهای مهم در رشته دو و میدانی محسوب می‌شود که در شهریور به میزبانی اردبیل برگزار شد و از استان زنجان سه بانوی دو و میدانی‌کار موفق به کسب سه مدال رنگانگ شدند .


نایب‌رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان یادآور شد: در رقابت‌های کشوری و انتخابی تیم‌ملی کارگری در بخش بانوان از استان زنجان، سهیلا حسنی در ماده پرش طول مدال طلا و در پرش سه‌گام مدال برنز و سمیه امیری در رشته 400 متری با مانع مدال برنز را کسب کردند .


وی افزود: استعدادیابی یکی از برنامه‌های مهم هیئت دو و میدانی استان به‌شمار می‌آید که این برنامه از دو سال گذشته با جذب دانش‌آموزان دختر از مدارس استان آغاز شد که امسال کسب 45 مدال خروجی برنامه استعدادیابی بوده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: