• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

به زودی محقق می‌شود؛

افتتاح نخستین مرکز رشد فضای مجازی کشور در زنجان


سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان اظهار کرد: نخستین مرکز رشد فضای مجازی کشور به زودی در زنجان افتتاح خواهد شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کریم شعبانی در آیین افتتاح ششمین نمایشگاه الکامپ در زنجان با اشاره به راه‌اندازی نخستین مرکز رشد فضای مجازی کشور در این استان، گفت: این مرکز که طی روزهای آینده افتتاح خواهد شد، تجهیز شده و در جهت فراهم ساختن زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در استان طی روزهای آینده افتتاح خواهد شد .


وی با اشاره به اینکه باید همگام با توسعه در حوزه فناوری حرکت کنیم و به جایگاه واقعی آن در این زمینه برسیم، افزود: به لحاظ نرم‌افزاری اندیشه‌های بالایی در کشور داریم و  این اندیشه‌ها حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را به نحو مطلوبی مدیریت می‌کنند و رشد قابل توجهی نیز در کشور و استان زنجان در این مورد داشتیم .


سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات در استان فراهم است، خاطرنشان کرد: لزوم پیشرفت در حوزه فناوری ارتباطات حس می‌شود؛ چراکه این حوزه، جدید بوده و دنیا از تجارت سنتی به الکترونیک روی آورده است.  مدیران باید از اشخاصی که در زمینه فناوری ارتباطات پیش‌قدم هستند، حمایت و در این مورد بسترسازی کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: