• پنجشنبه ۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-588-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

/زنجانی‌ها در راه بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا/

برای کسب مدال به جاکارتا می‌روم


بانوی ملی‌پوش زنجانی گفت: خوشبختانه در آمادگی خوبی قرار دارم و برای کسب مدال طلای پرتاب دیسک و وزنه به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا می‌روم .


سولماز بازرگان در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا یکی از مهم‌ترین رویداهای ورزشی در حال حاضر آسیا به‌شمار می‌آید که قدرت‌های برتر در رشته‌های مختلف ورزشی در آن به رقابت خواهند پرداخت .


وی افزود: اعزام به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا در رشته پرتاپ دیسک و وزنه سومین تجربه حضورم در رقابت‌های برون‌مرزی خواهد بود.


بازرگان تصریح کرد: در مسابقات جهانی مالزی در دو رشته پرتاپ دیسک و وزنه موفق به کسب دو مدال طلا و در مسابقات آسیایی اینچئون در رشته پرتاپ دیسک به مدال برنز دست یافتم .


این ملی‌پوش زنجانی در ادامه یادآور شد: خوشبختانه در آمادگی کامل قرار دارم و برای کسب مدال طلا به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا خواهم رفت .


وی در ادامه به وضعیت برگزاری اردوهای آمادگی اشاره کرد و گفت: اردوهای آمادگی تیم‌ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان به‌صورت غیرمتمرکز برگزار شده و تاکنون تیم‌ملی شش مرحله از اردوی آمادگی را پشت سر گذاشته است .


بازرگان خاطرنشان کرد: در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا رقبای اصلی تیم‌ملی دو و میدانی ایران از جمله چین، ژاپن، مالزی و اندونزی خواهند بود که با توجه به شرایط تمرینی که این تیم‌ها پشت سر گذاشتند آنها را به عنوان رقبای مهم برای تیم ایران قرار داده‌ است .


این بانوی ملی‌پوش زنجانی در ادامه تصریح کرد: دغدغه مالی یکی از مهم‌ترین مشکلات ورزشکاران در تیم‌های ملی به‌شمار می‌آید و این عامل تمرکز ورزشکار را جهت رسیدن به هدف که همان مدال مسابقات است برهم زده است، زیرا ورزشکار جهت تامین مخارج و داشتن تغذیه درست باید از جیب خود هزینه کند و این در حالی است که اغلب ورزشکاران خارجی با تامین مالی فقط به فکر کسب مدال هستند و بدان نیز دست می‌یابند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: