• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-888-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

/زنجانی‌ها در راه بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا/

رقابت سختی در جاکارتا خواهیم داشت


مربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، از آمادگی کامل این تیم خبر داد و گفت: در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا رقابت سختی با حریفان خواهیم داشت .


آذر همایون‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: چهارمین اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در زنجان به پایان رسید و این تیم در حال حاضر پنجمین و آخرین اردوی آمادگی خود را در تهران برگزار می‌کند .


وی افزود: تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در شرایط مطلوبی در جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا دارد و برای کسب مدال خوشرنگ این رقابت‌ها با توان بالا وارد میدان خواهد شد .


همایون‌پور تصریح کرد: این تیم اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته است. حضور در رقابت‌های آزاد یکی از مهم‌ترین رویدادهای بسکتبال با ویلچر بانوان محسوب می‌شد که به میزبانی بانکوک برگزار شد و تیم‌ملی ایران نیز در جایگاه دوم این دوره از مسابقات ایستاد .


مربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در ادامه یادآور شد: اردوی پایانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران تنها اختصاص به برطرف کردن نقاط ضعف تیم و بازیکنان دارد که خوشبختانه تاکنون نتایج خوبی کسب شده است و تیم در آمادگی کامل قرار دارد .


وی افزود: مسابقات آزاد بانکوک تاثیر بسزایی در رسیدن تیم‌ملی ایران به جایگاه بالایی از آمادگی داشت که خوشبختانه با حضور جدی در این رقابت‌ها توانست این جایگاه را به سایر رقبا نیز به اثبات برساند .


همایون‌پور خاطرنشان کرد: تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان در ترکیب خود پنج بسکتبالیست زنجانی دارد که شامل لیلا ملکی، رقیه امیری، سحر حیدری، ثریا نوری و لیلا عباسی هستند که این بازیکنان در آمادگی کامل قرار دارند .


به گزارش ایسنا، کاروان تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران، 9 مهرماه ایران را به مقصد اندونزی، محل برگزاری بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ترک کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: