• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-786-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان زنجان:

دانشجویان، تقویت شنوایی اجتماعی را فرا بگیرند


رئیس دانشگاه فرهنگیان استان زنجان گفت: دانشجویان باید تقویت شنوایی اجتماعی را یاد بگیرند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کمال اوجاقلو در ویژه‌برنامه استقبال از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان زنجان، اظهار کرد: بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با ایام دفاع‌مقدس مصادف شده است و این دفاع‌مقدس تبدیل به دانشگاه بزرگ انسان‌ساز است که شهدا معلمان این دانشگاه هستند.


این مسئول ادامه داد: تحقق حیات طیبه پیش‌نیاز جامعه صالح، جامعه توسعه‌یافته و انسان‌های توسعه‌یافته است در نظام جمهوری اسلامی برای تحقق حیات طیبه نیازمند معلم تراز اول هستیم .


وی با اشاره به سند تحول بنیادین، افزود: در سند تحول ارزش‌های بسیاری نهفته که در صورت تحقق شهروندان امین، متمدن،  متدین، آزاداندیش، خردورز و ... تربیت می‌شود و تربیت چنین شهروندانی نیاز به معلمان ویژه نیاز دارد و برای تربیت چنین معلمانی باید تلاش ویژه شود.


آقاجانلو خاطرنشان کرد: زیرنظامی در سند تحول وجود دارد که همواره مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین باید در دانشگاه‌ها محیطی سرشار از آرامش و با رویکردی بر گفت‌وگو و اعتماد و تقویت شنوایی اجتماعی و برقراری ارتباطات صمیمانه، وجود داشته باشد .


رئیس دانشگاه فرهنگیان استان زنجان، یادآور شد: این دانشگاه به دنبال تربیت معلمان در تراز جمهوری اسلامی است تا بتوانیم در جامعه شاهد حضور شهروندان طراز بالایی باشیم که امیدواریم که در این امر خطیر، موفق باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: