• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-3291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان طارم :

مسئولان به‌موقع پاسخ‌گوی مسائل و مشکلات مردم باشند


فرماندار شهرستان طارم گفت: مسئولان به موقع پاسخ‌گوی نیازهای مردم باشند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فریدون هاشم‌نژاد در جلسه شورای سیاست‌گذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان نظام بوده و ولایت‌مدار هستند و در برابر مشکلات کشور مطالبه‌گر هستند، اظهار کرد: امسال انقلاب اسلامی وارد چهلمین سالگرد پیروزی خود خواهد شد. عدد چهل در دین مبین اسلام عدد مقدسی است و نماد بلوغ و تکامل است، بنابراین ورود انقلاب به مرحله تکامل امر مهمی است .


وی افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول 40 سال بسیار درخشان است، به طوری که امروز شاهد ایجاد زیرساخت‌ها حتی در دورافتاده‌ترین نقاط روستایی هستیم .


این مسئول با بیان اینکه دشمن با تمام توان در برابر جمهوری اسلامی ایستاده است و سعی در خدشه‌دار کردن نظام و کم‌رنگ کردن خدمات انقلاب دارد، گفت: با روحیه و توان و قدرت هرچه بیشتر و برنامه‌ریزی شده به استقبال 40 سالگی انقلاب خواهیم رفت و 40 سالگی انقلاب را با حضور مردم همیشه ولایت‌مدار جشن خواهیم گرفت .


هاشم‌نژاد سپس ضمن اشاره به مشکلات موجود در کشور، گفت: آینده کشور روشن است و قطعا کشور با سربلندی از این مرحله گذار عبور خواهد کرد، بنابراین بایستی با حس امیدواری مسایل و مشکلات را پیگیری و برطرف کنیم .


فرماندار شهرستان طارم با تاکید بر اینکه در وضعیت کنونی بایستی دولت تقویت شود و همه دولت را در جهت بهبود شرایط کشور کمک کنند، تصریح کرد: موفقیت‌های دولت در بسیاری از زمینه‌ها از جمله بهداشت و درمان و توجه ویژه به روستاها و افزایش اعتبارات دهیاری‌ها چشم‌گیر است .


در ادامه این جلسه نیز امام جمعه آب‌بر با اشاره به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد: مردم خدمات نظام را به عینه لمس می کنند ولی به دلیل اینکه نسل جوان از شرایط قبل از انقلاب اطلاع کافی ندارند، بنابراین خدمات نظام بایستی بازگو شود تا مردم مطلع شوند .


حجت‌الاسلام محمد صادقی‌پور، عدالت را مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: علی‌رغم اینکه به فرموده مقام معظم رهبری ضعف‌هایی در این حوزه داریم پیشرفت‌های فراوانی نیز در ارتقای سطح زندگی، دسترسی به منابع و امکانات بویژه در رسیدگی به روستاها شاهد هستیم .


وی افزایش امید به زندگی از 50 سال در قبل از انقلاب به 79 سال حال حاضر، افزایش حضور موثر زنان در زمینه‌های مختلف شغلی و تحصیلی، توجه ویژه به زیرساخت‌ها از قبیل آب، برق، گاز، مخابرات، بهداشت و درمان، مقاوم سازی مسکن و ... را از دیگر دستاوردهای مثبت نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: بیان نقاط قوت و توجه به نقاط ضعف ضروری است و بایستی با بررسی‌های کارشناسانه در حوزه‌هایی که عقب هستیم شتاب بیشتری دهیم .


امام جمعه آب‌بر، خدمات دولت یازدهم و دوازدهم در حوزه بهداشت و درمان را برجسته و از نقاط قوت این دولت عنوان کرد و گفت: سرمایه‌گذاری بسیاری توسط دولت در این حوزه انجام گرفت و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نیز حاصل شد .


وی، مبارزه با استکبار جهانی را شعار اصلی انقلاب برشمرد و ضمن تاکید بر ضرورت توجه به این شعار، تصریح کرد: فلسفه شکل‌گیری انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار جهانی است و به دلیل ایستادگی بر روی این شعار و کوتاه نیامدن در برابر آمریکا است که متحمل کاستی‌ها و مشکلاتی در کشور بوده‌ایم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: