• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-1385-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

اتحاد و همدلی سه قوه بیش از پیش احساس می‌شود


استاندار زنجان گفت: در شرایط کنونی کشور با مشکلات عدیده اقتصادی و اجتماعی دست به گریبان است اما اتحاد و انسجام بیش از پیش سه قوه در این فضا احساس می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری در مراسم تودیع و معارفه روسای دادگستری زنجان، اظهار کرد: امروز خوب و بد قوای سه‌گانه به پای نظام جمهوری اسلامی نوشته می‌شود، هر قوه‌ای از قوای سه‌گانه که ضعف داشته باشد نظام متضرر می‌شود و اگر در آستانه چهل  سالگی قرار باشد هر قوا ساز خودش را بزند، انقلاب قادر نخواهد بود آن‌طور که باید بدرخشد .


وی افزود: فعالیت بدون همکاری سایر قوا ابتر خواهد بود، با پذیرش تفکیک قوا هر کسی نمی‌تواند راه خودش را در پیش گیرد؛ چرا که قوای سه‌گانه به یکدیگر محتاج هستند .


نماینده عالی دولت در استان زنجان در ادامه با بیان اینکه امروز موضوعات اجتماعی مثل خوره به جان انقلاب اسلامی افتاده است، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کشور و مشکلات عدیده اقتصادی و اجتماعی که با آن مواجه هستیم اتحاد، انسجام، همدلی بیش از پیش قوای سه‌گانه احساس می‌شود .


درویش‌امیری یادآور شد: به‌عنوان استاندار به‌شدت به حمایت قوه قضایی محتاج هستم و سایر مسئولان نیز در حوزه‌های مختلف به ما نیازمند هستند . استان زنجان به دلیل وجود انسجام در اوج آرامش و امنیت قرار دارد و در کنار این امنیت دارای جامعه‌ای پرتحرک و پر جنب و جوش متعهدی هستیم .


وی یادآور شد: بر اساس پژوهش‌های انجام گرفته در سطح کشور، استان زنجان در حوزه امنیت عمومی، اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی در رتبه اول و دوم قرار دارد. همچنین از نظر رشد اقتصادی، درآمد در رتبه سوم کشوری، در نرخ بیکاری جز ۶ استان کشور و در بخش نشاط اجتماعی جزو استان‌های برتر شناخته شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: