• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر ادبی انجمن اشراق:

مدیر هنرمند، موجب موفقیت هنرمندان می‌شود


دبیر ادبی انجمن اشراق اظهار کرد: حضور مدیر هنرمند در مدیریت ارگان‌های فرهنگی و هنری استان، زمینه‌ساز تعالی فرهنگ و هنر و موفقیت هنرمندان می‌شود .


سلمان کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه در طی ماه‌های گذشته در حوزه ادبیات حوزه هنری اتفاقات خوبی افتاده است، گفت: در حوزه هنری استان زنجان در حال حاضر بالغ بر 3 و یا 4 جلسه شعر برگزار می‌شود و شاعران توانمند استان نظیر عاصم اسدی و علیرضا بازرگان و علیرضا فرهومند که سال‌ها بود در حوزه هنری فعالیت نداشتند هم اکنون در حوزه هنری فعالیت می‌کنند .


وی ادامه داد: بازگشت هنرمندانی که سال‌ها بود از فضای هنری حوزه دور شده بودند به حوزه هنری و فعالیت دوباره آن‌ها که  تاثیر زیادی در پویایی حوزه ادبیات در استان دارد، جان دوباره داده است.


کریمی در بخش دیگری با بیان اینکه چاپ مجموعه داستان نویسندگان جوان در حوزه هنری نشان از این دارد که توجه بیشتر به این حوزه شده است، خاطرنشان کرد: پس از مدت‌ها، شهریور ماه امسال، مجموعه داستان بوی باروت سوخته که کاری از بچه‌های فعال داستان کوتاه کارگاه‌های داستان حوزه هنری زنجان است به چاپ رسید و در حال حاضر دو مجموعه داستان کوتاه مستقل از نویسندگان جوان استان را هم در دست انتشار داریم که برای اولین بار در استان صورت می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: