• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-3791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

منابع‌طبیعی، میراثی برای آیندگان کشور


شهردار خرم‌دره گفت: منابع‌طبیعی میراثی برای آیندگان است که باید حفظ شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیرهوشنگ نوری‌آرا در جلسه تعامل و هماهنگی بین اداره منابع‌طبیعی و شهرداری خرم‌دره با تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی در راستای حفظ منابع‌ طبیعی، عنوان کرد: منابع‌طبیعی ثروت عمومی است و همه باید تلاش کنند تا این ثروت ملی حفظ شده و به نسل‌های آینده انتقال داده شود .


وی یادآور شد: از اداره منابع‌طبیعی شهرستان انتظار داریم در راستای تعیین قسمتی از منابع طبیعی برای رفع نیازهای شهرداری، واگذاری معدن برای تأمین مواد اولیه کارگاه‌های شهرداری و ... همکاری و تعامل مطلوبی داشته باشد .


شهردار خرم‌دره با بیان اینکه شهرستان خرم‌دره دارای منابع‌طبیعی و پوشش گیاهی زیادی است، اظهار کرد: همه باید با حفظ و بهره‌وری مناسب در راستای احیای این منابع‌طبیعی سهیم باشند .


وی از همکاری و تعامل هر چه بیشتر شهرداری با اداره منابع‌طبیعی خبر داد و گفت: شهرداری و اداره منابع‌طبیعی به نوعی در یک راستا به فعالیت مشغول هستند که همکاری این دو ارگان می‌تواند باعث رفع بسیاری از مشکلات شهر شود .


در ادامه این جلسه نیز رئیس اداره منابع‌طبیعی خرم‌دره با تاکید بر ضرورت اهتمام مجموعه فضای سبز شهرداری در فرهنگ‌سازی عمومی اهمیت و کاشت درخت و افزایش سرانه فضای سبز شهری، تصریح کرد: سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری خرم‌دره باید با این اداره بیشتر تعامل داشته باشد تا فضای سبز محیطی شهر خرم‌دره را تقویت و ساماندهی کند .


غلام‌رضا محمودی تصریح کرد: اگر نهضت هر خانه یک درخت در اینجا نهادینه شود و کاشت درختان مناسب با آن فضاها در آن جا غرس شود، مطمئناً باعث آرامش، از بین بردن خستگی‌های روزمره و افزایش روحیه نشاط هم برای کارکنان و هم برای مجموعه خواهد شد و هم شهری سبزتر و زیباتر خواهیم داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: