• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:

برخورد با 39 مورد گران‌فروشی در استان زنجان


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سه ماهه دوم امسال با 39 مورد گران‌فروشی در واحدهای مختلف استان برخورد شده است.


ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: طی سه ماه دوم سال‌جاری با 39 مورد گران‌فروشی در واحدهای صنفی و خدماتی استان زنجان برخورد شد و در این مدت بالغ بر 4 میلیارد ریال گران‌فروشی کشف و پرونده آنها به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.


این مسئول ادامه داد: در این راستا 2 واحد تولید گچ به دلیل گران‌فروشی به میزان یک میلیارد ریال شناسایی و برخورد شد.   دو واحد عرضه‌کننده روغن موتور با تخلف گران‌فروشی کشف شد که میزان تخلف صورت گرفته در این واحدها بالغ بر 600 میلیون ریال است.


وی افزود: همچنین با یک مورد نمایندگی فروش ترانسفورماتور به میزان تخلف 388 میلیون ریال، یک مورد ایزوگام به ارزش 730 میلیون ریال و 29 عرضه‌کننده کالای دخانی به ارزش 712 میلیون ریال برخورد صورت گرفت.


فغفوری تصریح کرد: طی بازرسی از واحدهای خدماتی در استان، 3 فقره گران‌فروشی در تالارهای عروسی به میزان 207 میلیون ریال و یک فقره گرانفروشی در شهربازی به ارزش 450 میلیون ریال کشف و پرونده آن‌ها تشکیل شد و در جریان بازرسی‌ها در 3 ماهه دوم سال‌جاری با 4 واحد تولید آرد به دلیل عدم اجرای ضوابط قیمت‌گذاری به میزان 2 میلیارد و 390 میلیون ریال برخورد شد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خاطرنشان کرد: 8 نمایندگی خودرو وارداتی و ایرانی به دلیل عدم اجرای تعهدات واردکنندگان و تولیدکنندگان به ارزش 19 میلیارد ریال و نیز 17 فروشنده ام‌دی‌اف به علت عدم اجرای ضوابط قیمت‌گذاری به میزان 11 میلیارد ریال کشف شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: