• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3284-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیر مخابرات منطقه زنجان:

فعالیت در حوزه ارتباطات، پویا و بدون توقف است


مدیر مخابرات منطقه زنجان گفت: فعالیت در حوزه ارتباطات، پویا و بدون توقف است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، نیک‌نام جدیدی در حاشیه نهمین نمایشگاه سراسری کتاب زنجان و سومین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان، با حضور در غرفه ایسنا، اظهار کرد: در گذشته تعرفه تلفن ثابت و دیتای آن ثابت بود، این در حالی است که در رابطه با اپراتورهای تلفن همراه، تعرفه‌های درون شبکه و سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، تعرفه‌ها متفاوت بود .


این مسئول ادامه داد: طی چند روز گذشته سازمان تنظیم مقررات، رای به یکسان شدن تعرفه‌ها داد که تعرفه سیم‌کارت‌های دائمی در حدود ۶۰ تومان و سیم‌کارت‌های اعتباری در حدود ۹۰ تومان خواهد بود .


وی، فعالیت‌های حوزه ارتباطی را فعالیتی پویا و بدون توقف دانست و افزود: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی بر اساس نیاز متقاضیان و نیز تغییر و پیشرفت تکنولوژی انجام می‌شود که یکی از این اقدمات، استفاده از کافو نوری مبتنی بر فیبر نوری است .


مدیر مخابرات منطقه زنجان یادآور شد: مخابرات استان همراه با توسعه شبکه‌های کشور، از اواخر سال گذشته  فرآیند FTTH یا همان  فیبرکشی به داخل خانه را در دستور کار خود قرار داده است .


جدیدی خاطرنشان کرد: اجرای کامل این پروژه در استان، فرآیندی بلند‌مدت است؛ چرا که نیاز  به تجهیزات و زیرساخت‌هایی دارد و در حال حاضر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی به فیبر متصل شده‌اند و همه مراکز تجاری، خدماتی و اداری و ... در دست اجرا است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: