• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-3484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

از ابتدای سال تاکنون محقق شد:

وصول 43 میلیارد ریال جرائم نقدی در زنجان


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: از ابتدای سال تاکنون، 43 میلیارد ریال جرائم نقدی در زنجان وصول شده است.


مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد 2081 پرونده پس از طی مراحل قانونی و قطعیت احکام صادره به واحد اجرای احکام این اداره‌کل ارجاع داده شدند که پس از پیگیری‌های این واحد مختومه شدند که در طول این مدت بیش از 43 میلیارد ریال جرائم نقدی وصول شده است.


این مسئول ادامه داد: همچنین تعداد 77 اکیپ ویژه بازرسی با حضور روسای شعب تعزیرات حکومتی تشکیل و 443 بازرسی انجام شده است که تاکنون 440 واحد متخلف شناسایی شده و میزان محکومیت متخلفان در این بخش بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان بوده است.


وی با اشاره به بیشترین تخلفات کشف شده در بازرسی‌ها، افزود: عدم درج قیمت با 777 پرونده بیشترین تخلف انجام شده است و گران‌فروشی با 385 پرونده، نداشتن پروانه کسب صنفی با 252 پرونده و کم‌فروشی 194 پرونده به ترتیب بیشترین میزان پرونده‌ها را در تخلف داشتند.


ممیزی تصریح کرد: کل پرونده وارده به شعبات تعزیرات حکومی در سال‌جاری بیش از 2700 پرونده است که 248 مورد از این پرونده‌ها در حوزه قاچاق کالا و ارز بوده و میزان جریمه این بخش 144 میلیارد ریال است.


وی با تاکید بر نظارت دقیق و مستمر بر بازار، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به دستگاه‌های ذی‌ربط گزارش دهند و برای حفظ ثبات در بازار و جلوگیری از تخلف باید از همه توان استفاده کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: