• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-4091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

افتتاح اولین کانون‌های سلامت استان در خرم‌دره


با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، اولین کانون‌های سلامت استان زنجان در شهرستان خرم‌دره افتتاح شد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، معاون اجتماعی دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان در مراسم افتتاح کانون‌های سلامت شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه کانون‌های سلامت محله، مشکلات و نواقصات محله را هدایت خواهند کرد، گفت: هماهنگی مردم با یکدیگر و ساختارمندی مناسب، سبب یک حرکت قوی و منسجم برای رفع مشکلات خواهد بود که در این میان امکاناتی که وزرات بهداشت و کشور، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها و دیگر نهادها دارند کمک کار سلامت محلات هستند .


مقتدا شعوری با اشاره به اینکه از خرم‌دره همواره به‌عنوان دیار خیرین به عنوان دیار خیرین یاد می‌شود، عنوان کرد: امیدواریم خیرین مانند گذشته در بحث کانون‌های سلامت محله نیز ورود مناسب داشته باشند .


وی، سیستم بهداشت و درمان را به‌عنوان تسهیل‌گر امور در بحث کانون سلامت محله عنوان کرد و یادآور شد: این کانون‌ها سبب خواهند شد تا مردم در مسیر درست بتوانند مطالبات خود را ارائه کنند .


در ادامه این مراسم نیز معاون فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه راه‌اندازی این کانون‌ها برای پیشرفت و توسعه شهر بسیار مفید خواهد بود، گفت: اگر همه پای کار باشیم و این کانون‌ها در مسیر درست خود فعالیت کنند کارها درست خواهد شد .


وی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه بهداشت و درمان، ادامه داد: بحث سلامت محله بحثی است که مطالبات بحق مردم با اجرای صحیح آن اتفاق خواهد افتاد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: