• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1987-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان:

می‌خواهیم هنر از حاشیه به متن بیاید


مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد تلاش داریم تا هنر از حاشیه به متن وارد شود تا شاهد هنر متعهدانه از جوانان مسجدی باشیم .


حجت‌الاسلام محمدنقی یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بیشتر حول محور کارهای فرهنگی و هنری با رویکرد مسجدی کار می‌کند .


وی افزود: درحال حاضر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در استان با رویکرد هنر متعهدانه فعالیت می‌کند؛ تئاتر مسجدی یکی از برنامه‌های مهم در این راستا به‌شمار می‌آید که برنامه‌های جانبی آن در حال انجام است .


یارمحمدی تصریح کرد: تئاتر مسجدی با رویکرد اخلاقی، دینی و مسجدی به اجرای عموم در بین مردم خواهد پرداخت که به زودی شاهد اجرای این برنامه در استان خواهیم بود .


مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، یادآور شد: راه‌اندازی گروه بزرگ اجتماع مسجدی‌ زنجانی‌ها یکی دیگر از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به‌شمار می‌آید که این برنامه نیز با معرفی بیشتر فعالیت‌های مساجد استان در بخش فرهنگی و هنری انجام می‌گیرد .


وی خاطرنشان کرد: در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان تلاش می‌شود تا موضوع فرهنگ و هنر به صورت تخصصی در مساجد دنبال شود تا شاهد رشد و بالندگی هنر متعهدانه با جذب جوانان و نوجوانان به مساجد باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: