• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-4991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

توزیع 3500 بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان ابهری


سرپرست آموزش و پرورش ابهر از توزیع 3500 بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان مدارس حاشیه‌ای و روستایی شهرستان ابهر با کمک بانک آینده خبر داد .


داوود معروف‌خانی در گفت‌وگو با ایسنا منطقه زنجان، اظهار کرد: ارزش تقریبی لوازم‌التحریر توزیع شده میان دانش‌آموزان ابهری 700 میلیون ریال است که بین دانش‌آموزان  18 مدرسه حاشیه‌ای و روستایی ابهر توزیع شده است .


وی اظهار کرد: لیست دانش‌آموزان مدارس حاشیه‌ای و روستایی سال گذشته از طریق مدیران مدارس احصا و با هماهنگی اداره‌کل آمار کلی دانش‌آموزان در اختیار بانک آینده قرار گفت و این هدایا تحت عنوان حمایت از دانش‌آموزان به آنان اعطا شد .


این مسئول با اشاره به حمایت خیرینی که در قالب مدرسه‌یاری و مدرسه‌سازی آموزش و پرورش را یاری می‌کنند، ادامه داد: موضوع حمایت مردم در نقش خیرین سال‌ها است که مورد توجه قرار دارد اما تعامل بانک‌ها با آموزش و پرورش حرکتی نو و بی‌نظیر و الگویی برای سایر نهادها و سازمان‌های دولتی، غیردولتی و تجاری است .


معروف‌خانی با اشاره به اینکه ترویج کار خیر در جامعه نیاز به فرهنگ‌سازی دارد، آموزش و پرورش را فرهنگ‌سازترین نهاد در کشور برشمرد و افزود: موضوع مهمی که اهمیت این کار فرهنگی را دو چندان کرده، این نکته است که لوازم‌التحریر توزیع شده در بین دانش‌آموزان در قالب این کار خیر از کالاهای تولید داخل بوده است .


وی اطهار کرد: امیدواریم این حرکات خیرخواهانه بتواند الگویی برای سایر موسسات مشابه شده و زمینه جریان‌سازی و نهادینه کردن فرهنگ مدرسه‌یاری در جامعه را فراهم آورد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: