• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-9914-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

بازگشت بعد از هفت سال؛

«عبدالحسین علی‌اکبری» مدیرکل راهداری استان زنجان شد


عبدالحسین علی‌اکبری به‌عنوان مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان منصوب شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالحسین علی‌اکبری که پیش از این نیز سابقه نشستن بر کرسی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان را داشت، بعد از هفت سال، دوباره به‌عنوان مدیرکل راهداری استان زنجان منصوب شد.

 

عبدالحسین علی‌اکبری که بعد از بابک طالبی، به‌عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان منصوب شده بود، در 13 بهمن‌ماه سال 90 زنجان را به مقصد استان اردبیل ترک کرد و علی رحمتی طی مراسمی به‌عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان منصوب شد.

 

چهار سال بعد و در تاریخ 9 تیرماه  سال 94، علی رحمتی نیز دوباره به استان خود (اردبیل) بازگشت و جای خود را به ایرج دست‌نشان داد تا ادامه مأموریت‌های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را عهده‌دار باشد.

 

عبدالحسین علی‌اکبری نیز که از سال 94 تا به امروز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان‌غربی است، قرار است 14 مهرماه امسال دوباره به‌عنوان مدیرکل این حوزه در استان زنجان معرفی شود.

 

به گزارش ایسنا، طبق اعلام روابط‌عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، مراسم تودیع و معارفه رأس ساعت 10.30 روز شنبه 14 مهرماه در سالن فرهنگی ورزشی نور برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: