• جمعه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2485-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

امام جمعه زنجان:

توسعه قانون‌گرایی، بخش عمده وظایف نیروی انتظامی است


امام جمعه زنجان گفت: امروز اقتدار نظامی ایران در منطقه به خوبی نمایان است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان، اظهار کرد:   ۱۳ مهرماه در خود سه رویداد مهم را جای داده است که می‌توان به سالروز شهادت میراث‌دار کربلا، حضرت امام سجاد (ع) و مهاجرت امام راحل در   سال ۵۷ به پاریس اشاره کرد.


وی افزود: مهاجرت امام راحل به پاریس نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی به‌شمار می‌آید؛ چراکه در این روز امام راحل به‌واسطه تبعید در عراق به‌سر می‌بردند و در چنین روزی از عراق به سمت پاریس مهاجرت کردند.


آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: مهاجرت امام راحل به پاریس باعث شتاب انقلاب و شکست طاغوت شد، مناسبت سوم در ۱۳ مهرماه، به نام روز نیروی اتتظامی نام‌گذاری شده است.


امام جمعه زنجان یادآور شد: همواره در طول سال شاهد حضور پررنگ و خدمت‌رسانی پلیس هستیم و باید بپذیریم تامین امنیت کشور و مقابله نیروی انتظامی با مفاسد و اشرار بسیار با اهمیت است.


آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: توسعه قانون‌گرایی و خودکنترلی، بخش عمده از وظایف نیروی انتظامی به‌شمار می‌آید که این نیرو در کنار جلب اعتماد عمومی، در جهت تامین امنیت پایدار حرکت می‌کند.


وی یادآور شد: ۱۵ مهرماه روز توسعه روستا و عشایر نام‌گذاری شده است که در استان زنجان، آمار روستا و عشایر نسبت به میانگین کشوری، بالا است.


آیت‌الله خاتمی خاطرنشان کرد: امروز به برکت روحیه مقاومت و مستشاری ایرانی، بیش از ۸۵ درصد خاک سوریه از اشغال داعش آزاد شده و ۹۰ درصد جمعیت نیز تحت حکومت سوریه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: