• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-5391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان خدابنده خبر داد:

افتتاح بزرگ‌ترین کتابخانه خدابنده تا سه ماه آینده


فرماندار شهرستان خدابنده اظهار کرد: بزرگ‌ترین کتابخانه خدابنده تا 3 ماه آینده افتتاح می‌شود.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حمید میزایی‌فرد در حاشیه نمایشگاه سراسری کتاب و نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان با حضور در غرفه ایسنا، با اشاره به اینکه مطبوعات و رسانه‌ها همواره در خط مقدم اطلاع‌رسانی قرار داشته‌اند، گفت: خدابنده یکی از شهرستان‌های پرجمعیت استان زنجان است که بالغ بر 100 هزار نفر جمعیت و 236 روستا دارد.


وی ادامه داد: این شهرستان دارای 7 شهر است و در همه شهرهای خدابنده کتابخانه موجود است و در مرکز این شهرستان نیز بالغ بر 3 تا 4 کتابخانه عمومی فعالیت دارد و در تعدادی از روستاها هم کتابخانه وجود دارد.


فرماندار شهرستان خدابنده اظهار کرد: خوشبختانه خیرین این شهرستان حضور فعالی در زمینه ساخت کتابخانه داشته‌اند با توجه به اینکه مبنای فرهنگ‌سازی در هر منطقه‌ای، کتابخوانی است از همین رو تمامی تلاش خود را در زمینه اینکه جوانان و آینده‌سازان کشور به سمت کتابخوانی حرکت کنند، انجام می‌دهیم.


این مسئول افزود: اخیرا در روستای محمودآباد و نظرقلی با کمک خیرین کتابخانه افتتاح شده است و با توجه به اهتمام دولت در این زمینه ما باید با کتاب و کتابخوانی آشتی کنیم و این‌طور نباشد که پس از افتتاح کتابخانه‌ها، کتاب‌ها در کتابخانه‌ها خاک بخورند و مورد استفاده قرار نگیرند‌.


فرماندار شهرستان خدابنده‌ خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز بزرگ‌ترین کتابخانه خدابنده در حال تکمیل است که به زودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود و ظرف 3 ماه آینده افتتاح خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: