• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان عنوان کرد:

برگزاری نمایشگاه مطبوعات؛ فضایی برای گردهمایی نشریات


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه مطبوعات در شرایط نیمه‌رکود نشریات، فضای خوبی را برای گردهمایی نشریات فراهم آورده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فاطمه کرباسی در حاشیه نهمین نمایشگاه سراسری کتاب زنجان و سومین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان، با حضور در غرفه ایسنا، با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه مطبوعات همواره با نظرات موافق و مخالف همراه بوده است، گفت : برگزاری این نمایشگاه شرایطی را فراهم می‌کند که نشریات و مطبوعات در کنار هم قرار گیرند و از تجربیات همدیگر بهره‌مند شوند.


وی ادامه داد: روز هفتم و هشتم مهرماه در وزارت فرهنگ و ارشاد، یک نظرسنجی در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری نمایشگاه مطبوعات صورت گرفت و بر همین اساس بنا شد تا یک سال این نمایشگاه به صورت منطقه‌ای و دیگری به صورتی ملی برگزار شود که موجب به روز شدن مطبوعات می‌شود.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه نمایشگاه مطبوعات در چهار استان کشور برگزار خواهد شد، افزود: در زنجان نیز با بررسی شرایط بهترین زمان برای برگزاری این نمایشگاه را همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب پیش‌بینی کردند و از همین رو این نمایشگاه با نمایشگاه کتاب برگزار شد.


کرباسی افزود: به نظر می‌رسد برگزاری این نمایشگاه در این شرایط نیمه رکود نشریات فضای خوبی را برای گردهمایی نشریات فراهم آورده است و امید است کمک شایانی به پویایی نشریات استان کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: