• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2585-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خبر داد:

آغاز ثبت‌نام سراسری انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، از آغاز ثبت‌نام سراسری چهارمین انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی خبر داد و گفت: انتخابات 9 آذرماه سال‌جاری برگزار خواهد شد .


حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: چهارمین انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی استان زنجان همزمان با سراسر کشور 9 آذرماه سالجاری برگزار خواهد شد .


وی افزود: افراد متقاضی جهت شرکت در این انتخابات باید دارای کارت مداحی و کارت پایان خدمت وظیفه برخودار باشند و اطلاعات خود را در سامانه طوبی به ثبت رسانیده باشند که هرسه شرایط اصلی شرکت در انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی به شمار می‌آید .


صفی‌یاری تصریح کرد: در حال حاضر 1405 مداح استان زنجان اقدام به ثبت‌نام در سامانه طوبی کرده‌اند و می‌توان در انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی حضور داشته باشند .


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود: برای نخستین‌بار شاهد نماینده بانوان در بحث مداحی خواهیم بود که این نماینده یا از طریق انتخابات و یا از سوی اداره‌کل تبلیغات اسلامی انتخاب خواهد شد .


این مسئول یادآور شد: انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود که امسال این انتخابات همزمان با مرکز استان در پنج شهرستان برگزار خواهد شد که در پایان از شهرستان زنجان 9 عضو اصلی و سه عضو علی‌البدل و در پنج شهرستان دیگر هفت عضو اصلی و سه عضو علی‌البدل به کانون مداحان شهرای آیینی استان راه پیدا خواهند کرد .


صفی‌یاری خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این انتخابات ساماندهی مادحین در قالب یک شبکه یکپارچه در اداره‌کل تبلیغات اسلامی، برگزاری دوره‌های آموزشی و سیاست‌گذاری و تعیین خط مشی در این بخش به‌شمار می‌آید .


وی تصریح کرد: ثبت‌نام در انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی از 15 لغایت 30 مهرماه خواهد بود که نهم آذرماه انتخابات به‌صورت سراسری در کشور برگزار خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: