• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-6191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار خرم‌دره:

حق نداریم حق و حقوق شهرداری را به هر قیمتی نقض کنیم


شهردار خرم‌دره گفت: با پیمانکاران کم‌ کار و ضعیف برخورد جدی می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، امیرهوشنگ نوری‌آرا در جمع مدیران داخلی شهرداری خرم‌دره، عنوان کرد: شهرداری به شرکت‌های تحت امر نظارت دقیق خواهد کرد .


وی خواستار تسریع کار از سوی پیمانکاران و ارسال صورت وضعیت کارهای انجام شده به شهرداری در اولین فرصت شد و تصریح کرد: حق نداریم حق و حقوق شهرداری را به هر قیمتی نقض کنیم .


شهردار خرم‌دره اظهار کرد: پیمانکاران در حقیقت بازوهای پرتوان شهرداری هستند که قادرند با تلاش و تعامل با شهرداری، در جهت عمران و پیشرفت و آبادانی شهر سهم زیادی داشته باشند .


وی با تاکید بر اینکه همه امور عمرانی در سطح شهر باید اصولی و ماندگار برای شهر و شهروندان باشد، ادامه داد: باید برنامه‌ریزی و زمان‌بندی در اجرای پروژه‌ها، انعقاد قرارداد، برآورد و ارائه نقشه کار قبل آغاز عملیات عمرانی و شفاف‌سازی شود .


شهردار خرم‌دره با بیان اینکه شهرداری با مدیریت شهری در قبال تمام شهروندان وظیفه دارد با دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های خدمات‌رسان تعامل مثبتی داشته باشد، خاطرنشان کرد: این همکاری و آینده‌نگری برای شهروندان و توسعه و آبادانی شهر مفید خواهد بود؛ چرا که تعامل و همکاری شهرداری با شرکت‌های ساختمانی و پیمانکاران عمرانی از جمله مواردی است که می‌تواند ما را به تحقق اهداف نزدیک‌تر کند .


در پایان این دیدار نیز برخی از پیمانکاران به بیان مسائل و نقطه‌نظرات حیطه کاری پرداختند و بر همکاری و تعامل خود در جهت توسعه و پیشرفت عمرانی و خدماتی شهر با شهرداری تأکید کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: