• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4184-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار زنجان خواستار شد؛

تهیه و تدوین گزارش تحلیلی از شرایط بازار استان زنجان


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان با اشاره به گزارش‌های ارائه شده توسط دستگاه‌های متولی در خصوص وضعیت بازار کشاورزی و سایر بخش‌ها، گفت: باید گزارش تحلیلی از شرایط بازار استان زنجان تدوین شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، فرامرز نیک‌سرشت در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، با بیان اینکه باید گزارش‌های ارائه شده به جلسات ستاد تنظیم بازار دارای تحلیل محتوایی مناسبی باشد، اظهار کرد: در حالی که وضعیت بازار در شرایط خاص قرار دارد، باید اقدامات کارشناسی که دارای تحلیل و علت‌یابی مناسبی است، گردآوری و تدوین شود.

 

وی با بیان اینکه هدایت بازار و اِعمال سیاست‌های صحیح در آن نیازمند اطلاعات تحلیلی مناسب است، افزود: باید مبنای صحیحی از شرایط بازار تدوین شده و برای اِعمال مدیریت صحیح و بهبود امور از مبنای کارشناسی و علمی دقیق بهره‌مند شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان تاکید کرد: جایگاه ستاد تنظیم بازار استان باید در عمل خود را نشان دهد و نمی‌توان یک مولفه کلی را به همه بازارها مرتبط دانست و در برخی شرایط شاهدیم بازار به خوبی مدیریت نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: