• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-6291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

شهردار ابهر:

ساماندهی ورودی شهر از اولویت‌های شهرداری است


شهردار ابهر گفت: ساماندهی ورودی شهر از اولویت‌های شهرداری ابهر است .


محمدرضا ذوالقدری‌ها در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه مبادی ورودی شهر یکی از مهم‌ترین ساختار کالبدی و فضایی در شهر است، اظهار کرد: مسافران از این طریق با ورود به شهر اولین تصویر از شهر را در ذهن خود تداعی می‌کنند .


وی با اشاره به اینکه مبادی ورودی هر شهر به عنوان پیشانی شهر همواره مورد توجه قرار می‌گیرد، ادامه داد: از این رو این مبادی باید از نظر طراحی متناسب به شرایط و شاخصه‌های آن منطقه در نظر گرفته شود .


شهردار ابهر با اشاره به اقدامات موثر شهرداری در خصوص انجام پروژه‌های مختلف عمرانی و خدماتی در شهر، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مهم شهرداری و شورای اسلامی شهر بحث ساماندهی و زیبا سازی ورودی‌های شهر است که استارت عملیات اجرایی آن در بلوار یادگار امام (ره) زده شده است .


ذوالقدری‌ها با تاکید بر لزوم انجام برنامه‌ها و اهداف شهرداری مبنی بر توسعه فرهنگی و مشارکت اجتماعی و اقتصادی، ورودی‌های شهر را اولین و تاثیر گذارترین فضای شهری در مواجهه با شهر عنوان کرد و افزود: ورودی‌های شهر اولین تقاطعی هستند که مسافران و رهگذران در بدو ورود به شهر با آن روبرو می‌شوند و بخش عمده تصورات آنها در خصوص فرهنگ و آبادانی شهر در آن لحظه تشکیل می‌شود لذا ساماندهی و زیباسازی شهر در اولویت شهرداری قراردارد .


وی تصریح کرد: در این خصوص  ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر از میدان شهدا به طرف میدان حر با جدول‌گذاری، درختکاری، چمن‌کاری و پیورگذاری و نصب آلاچیق‌های متعدد و نشیمن‌گاه شروع شده که امیدواریم با تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه بتوانیم در حد توان در راستای رفاه و آسایش شهروندان و مسافران گامی هر چند کوچک برداریم .


شهردار ابهر در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه حاشیه بلوار یادگار امام (ره) که به‌عنوان اصلی‌ترین ورودی شهر سالیان سال به حال خود رها شده بود امسال جز پروژه‌های اصلی شهر در اولویت قرار داده شده که استارت کار نیر زده شده و در آینده‌ای نزدیک شاهد تکمیل و بهره‌برداری آن خواهیم بود .


این مسئول یادآور شد: باید تلاش کنیم در شناسایی شهر به مسافران با ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر در توسعه و آبادانی و رونق اقتصادی شهر اقدام عملی انجام دهیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: