• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-6391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در مجمع خیرین سلامت کشور خبر داد:

فعالیت ۲۷۰ مجمع خیرین سلامت در کشور


معاون مشارکت‌های مردمی مجمع خیرین سلامت کشور از فعالیت ۲۷۰ مجمع خیرین سلامت در کشور خبر داد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدمحمد طباطبائی در مجمع سلامت خیرین شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت کشور ۱۰ سال پیش در کشور آغاز به کار کرد، افزود: این مجمع درست زمانی کار خود را آغاز کرد که این احساس در جامعه به وجود آمد که مردم باید در صحنه سلامت کشور حضور داشته باشند .


وی با تاکید بر اینکه مجمع سلامت در حال حاضر به‌عنوان بازوی سلامت در کشور عمل می‌کند، تصریح کرد: مردم خیر ما نیز همواره پشتیبان این مجمع بوده‌اند .


طباطبائی با تاکید بر ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت بانوان در مجامع سلامت، یادآور شد: توانایی بانوان در امور مختلف ثابت شده است و این توانایی به حدی است که می‌توانند مردان را نیز به سمت کارهای خیر سوق دهند .


این مسئول با اشاره به اینکه مجمع خیرین سلامت کشور در حال حاضر ۲۷۰ شعبه در سراسر کشور دارد، اظهار کرد: در این مدت مردم ما بالغ بر 6000  میلیارد تومان به نظام سلامت در حوزه‌های مختلف اعم از تجهیزات، ساخت مراکز درمانی و سایر موارد کمک کرده‌اند و با کمک همین مردم بیش از 3000  مرکز تجهیز شده و یا ساخته شده‌اند .


وی از خرم‌دره به عنوان دیار خیرین یاد کرد و افزود: مردم خرم‌دره با نیت‌های خیری که دارند قطعا کمک خواهند کرد تا مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان مرتفع شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: