• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-6491-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

خرم‌دره؛ دیار خیرین


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: نام خرم‌دره با نام خیرین عجین شده است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه مجمع خیرین سلامت شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه خرم‌دره جزو معدود شهرستان‌های استان است که برای ساخت ابنیه پولی نداده است، عنوان کرد: زمین بیش از ۱۰۰ واحد آموزشی این شهرستان توسط مردم اهدا شده است .


وی با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به بحث بهداشت و درمان اظهار کرد: خیرین شهرستان همواره یار و یاور  حوزه بهداشت و درمان نیز بوده‌اند .


این مسئول با بیان اینکه در حوزه سلامت اقدامات خوبی در شهرستان انجام شده است، ادامه داد: ساختمان شبکه بهداشت و درمان جزو پروژه‌های نیمه‌کاره شهرستان است که باید اهتمام‌ جدی برای اتمام آن وجود داشته باشد، زیرا ساختمان فعلی شبکه بسیار فرسوده بوده و بنای آن متعلق به دوران قبل از انقلاب است .


وی با اشاره به اینکه ساختمان شبکه بهداشت در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع احداث خواهد شد، عنوان کرد: احداث این ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان را تا ۵۰ سال آینده از نظر نیاز به ساختمان اداری جدید بی‌نیاز خواهد کرد .


محمدی با اشاره به اینکه خرم‌دره مهاجرپذیرترین شهرستان استان است، بیان کرد: بالاترین میانگین باسوادی استان نیز متعلق به خرم‌دره نگین سبز استان زنجان است .


فرماندار شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه در حوزه بهداشت اعتبارات زیادی نیاز است، ادامه داد: برای تکمیل ساختمان شبکه بهداشت از حوزه خیرین سلامت کشور می‌خواهیم دست شهرستان را بگیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: