• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-6891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

امام جمعه ابهر:

برنامه‌ریزی دقیق برای مدیریت فضای مجازی وجود داشته باشد


امام جمعه ابهر گفت: باید برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای مدیریت فضای مجازی وجود داشته باشد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام جعفری رحیمی در جلسه ستاد برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  با بیان اینکه دهه‌فجر امسال حساس‌تر از سال‌های گذشته است، عنوان کرد: باید تلاش شود برنامه‌هایی شاد و متنوع با محوریت مردم و بیان دستاوردهای انقلاب در شهرستان برگزار شود .


وی با بیان اینکه زمان خدمت بسیار کوتاه است و با چشم به هم زدنی به پایان خواهد رسید، اظهار کرد: زمانی که دوران خدمت ما به پایان رسید به این نتیجه خواهیم رسید که باید این دوران را جدی‌تر می‌گرفتیم .


این مسئول با اشاره به اینکه یکی از عناصری که موجب می‌شود نظام در معرض آسیب قرار گیرد دست کم گرفتن دشمن است، ادامه داد: حضرت علی (ع) فرمودند: دشمن اگر چه ضعیف باشد نباید دشمن را کوچک شمرد .


وی با تاکید بر اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب تمام‌قد در برابر انقلاب ایستاده و در تلاش هستند که در چهلمین سال انقلاب، کشور آرامش نداشته باشد، عنوان کرد: همه باید دست به دست هم دهند تا دشمن به اهداف خود نرسد .


رحیمی، خوش‌بینی و خوش‌خیالی در برابر دشمنان را از دیگر عناصر تهدید کننده نظام عنوان کرد و گفت: دشمن دشمن است و هر مقدار ما در برابرش عقب‌نشینی کنیم جسورتر می‌شود، لذا در برابر دشمنان باید ایستاد .


وی با اشاره به اینکه نداشتن برنامه‌ها از دیگر عناصری است که نظام را در معرض آسیب قرار می‌دهد، ادامه داد: باید برای همه امور کشور باید برنامه‌ریزی دقیق و منسجم وجود داشته باشد .


امام جمعه ابهر با بیان اینکه  باید مواظب فضای مجازی بوده و برای آن برنامه دقیق داشت، بیان کرد: دشمنانی هستند که فضای مجازی را مدیریت می‌کنند لذا ما نیز باید به جدیت وارد فضای مجازی شویم زیرا اکثر فتنه‌ها از همین فضا برمی‌خیزد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: