• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-5084-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد:

تشکیل 3 پرونده احتکار و گران‌فروشی لاستیک خودرو در زنجان


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: 3 پرونده احتکار و گران‌فروشی لاستیک خودرو در شعبات تعزیرات حکومتی زنجان تشکیل شده است.


مرتضی مممیزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه   زنجان، اظهار کرد: طی بازرسی‌های سرزده و تشکیل گشت مشترک سیار با حضور روسای شعب تعزیرات حکومتی زنجان، از فروشگاه‌های عرضه و توزیع لاستیک خودرو بازدید و بررسی به عمل آمد.


این مسئول ادامه داد: در طی بازرسی‌ها مشخص شد که سه فروشگاه عرضه فروشگاه لاستیک خودرو جمعا 700 حلقه لاستیک ایرانی و خارجی خودروبه ارزش بیش از 700 میلیون ریال، به قیمت بالا فروخته شده و یا احتکار شده است.


وی افزود: این سه پرونده به صورت مجزا و خارج از نوبت در شعب تعزیرات حکومتی زنجان بررسی خواهد شد تا حکم قطعی برای آن صادر شود.


ممیزی تاکید کرد: باید اقدامات فرهنگی دستگاه‌های اجرایی در راستای مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ارز، افزایش یابد و باید به این نکته اشاره کرد که مردم در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا در جامعه، نقش مهمی بر عهده دارند، مردم باید در راستای مبارزه با قاچاق کالا، مشارکت لازم را داشته باشند؛ به گونه‌ای که باید این موضوع به یک مطالبه عمومی و همگانی در جامعه تبدیل شود.


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، تاکید بر نظارت دقیق و مستمر بر بازار، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را به دستگاه‌های ذی‌ربط گزارش دهند و برای حفظ ثبات در بازار و جلوگیری از تخلف باید از همه توان استفاده کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: