• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-16614-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خبر داد:

تشکیل کمیته‌های فرهنگی و آموزشی به مناسبت اربعین حسینی


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از تشکیل کمیته‌های فرهنگی و آموزشی در ستاد اربعین خبر داد و گفت: وظیفه این دو کمیته به سازمان تبلیغات اسلامی محول شده است که در حال برنامه‌ریزی هستیم .


حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: دشمن در موضوع مراسم اربعین از مدت‌ها پیش به حجم دشمنی‌های خود افزوده است .


وی افزود: در برابر برنامه‌ریزی دشمنان خوشبختانه کشور در حوزه تعمیق، توسعه و گسترش موضوع پیاده‌روی اربعین تدابیر قابل توجهی را  باتوجه به برخی مشکلات که در فضای اربعین وجود دارد انجام داده است .


صفی‌یاری تصریح کرد: باتوجه به مشکلات پیش‌رو که در موضوع اقتصادی که در کشور با آن مواجه هستیم اما شیعیان و محبان اهل‌بیت (ع) با گذشتن از این مشکلات برای به نمایش گذاشتن اوج دلدادگی به سیدالشهدا (ع) و داشتن تعلق خاطر به اربعین رهسپار این حرکت تاریخ‌ساز می‌شوند .


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در ادامه یادآور شد: کمیته‌های متعددی پیگیر ماموریت‌های ستاد اربعین هستند که در همین راستا کمیته فرهنگی و آموزشی این ستاد به سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شده است.


وی خاطرنشان کرد: کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین حسینی همچون سوابق گذشته در زمینه فرهنگ‌سازی و آموزش، سازماندهی فرهنگی و تبلیغی در مراسم اربعین مشغول به فعالیت خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: