• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-6991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان ابهر:

تحریم برای کشورمان تازگی ندارد


فرماندار شهرستان ابهر گفت: کشور ما ۴۰ سال است با تحریم دست و پنجه نرم می‌کند و این تحریم‌ها برای ما تازگی ندارد .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علی حیدری در جلسه ستاد گرامی داشت سیزدهم آبان‌ماه شهرستان ابهر با اشاره به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب همزمان با دهه فجر در این شهرستان، اظهار کرد: متاسفانه از اول انقلاب تاکنون مستندات کمی در رابطه با اقدامات انجام شده پس از انقلاب وجود دارد، لذا باید تلاش شود دستاوردهای انقلاب در این نمایشگاه به مردم به ویژه نسل جوان تبیین شود .


وی با اشاره به اینکه دشمنان تبلیغات فراوانی را علیه منافع ملی کشور ما انجام داده‌اند، تصریح کرد: یکی از دلایل این امر این است که ما دستاوردهای انقلاب را به نحو مطلوب به مردم بیان نکرده‌ایم .


این مسئول با اشاره به اینکه همه دشمنان قسم خورده ما با هم متحد شدند تا به منافع ملی کشور آسیب وارد کنند، اظهار کرد: تحریم یکی از حربه‌های دشمنان است که برای مقابله با کشورمان به کار گرفتند .


فرماندار شهرستان ابهر با بیان اینکه کشور ما ۴۰ سال است که با تحریم‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، اظهار کرد: تحریم‌ها برای کشور ما تازگی ندارد، اگرچه این تحریم‌ها بی‌اثر نیست اما به آن صورتی که دشمنان القا می‌کند نیز تاثیرگذاری نخواهد داشت .


وی یادآور شد: تبلیغات دشمنان علیه کشورمان به حدی است که متاسفانه بخشی از مردم ما پذیرفته‌اند مشکل در کشور وجود دارد که برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب راهکاری مناسب برای نشان دادن قدرت کشور به مردم است .


این مسئول با اشاره به اینکه همه امکانات شهرستان باید برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بسیج شود، ادامه داد: ادارات نباید وظایف را گردن هم بیاندازند و تقسیم کارها باید به صورت دقیق صورت گیرد .


وی با اشاره به فرا رسیدن سیزدهم آبان‌ماه، اظهار کرد: ۱۳ آبان یکی از تاریخ‌های تاثیرگذار در کشور ما است که باید اهتمام لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم‌ این روز در شهرستان وجود داشته باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: