• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-2188-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با اکثریت آرای اعضای مجمع انتخابات؛

«مسعود بیات‌منش» سکان‌دار هیئت کوهنوردی زنجان باقی ماند


با برگزاری مجمع انتخابات هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان، مسعود بیات‌منش با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع در سمت خود باقی ماند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مجمع انتخابات هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان با حضور دبیر فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی و مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد.

 

در این مجمع، مسعود بیات‌منش که پیش از این نیز ریاست این هیئت را عهده‌دار بود، به عنوان تنها کاندیدای تصدی ریاست هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان، با اخذ 15 رأی در سمت خود باقی ماند تا بعد از کش و قوس‌های فراوان، هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی زنجان صاحب سکان‌دار شود.

 

ریاست هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی که تا اوایل دهه 90 بر عهده خلیل علیگو زنجانی بود، با برگزاری مجمع انتخابات در 13 آذرماه 92 به دست مسعود بیات‌منش که به‌عنوان تنها کاندیدا در این مجمع شرکت کرده و از 19 رأی مأخوذه، موفق به کسب 17 رأی شده بود، سپرده شد.

 

بعد از گذشت چهار سال، 4 تیرماه امسال مجمع انتخابات هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان برگزار شد که دو کاندیدا به نام‌های محمدحسین فغفوری و حسین مصطفوی داشت. فغفوری در همان ابتدای کار ترجیح داد از ادامه رقابت انتخاباتی انصراف دهد اما این پایان کار نبود؛ چرا که حسین مصطفوی نیز فقط موفق به کسب 6 رأی اعتماد شد و 11 رأی سفید اعضای مجمع، تعیین تکلیف ریاست این هیئت را به روزهای آینده (18 مهرماه امسال) سپرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: