• یکشنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-6284-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

درآمد مصوب امسال استان بیش از ۸۳۵ میلیارد تومان است


استاندار زنجان گفت: درآمد مصوب امسال استان بیش از ۸۳۵ میلیارد تومان است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، با اشاره به گزارش ارائه شده در رابطه با وضعیت رسانه‌ها و روابط‌عمومی استان‌ زنجان، اظهار کرد: فعالیت رسانه‌ها در استان جای قدردانی دارد و خوشبختانه فضای تعامل و ارتباط مثبت در استان زنجان بین مدیران و خبرنگاران و اصحاب رسانه وجود دارد .


این مسئول با اشاره به وجود برخی نقاط ضعف و کاستی‌ها چه در بخش اصحاب رسانه و چه در حوزه روابط‌عمومی‌ها، ادامه داد:  استانداری زنجان و مجموعه اصحاب رسانه این مشکلات و کاستی‌ها را قبول دارند و تلاش خود را برای اصلاح آن انجام می‌دهند .


وی در رابطه با درآمدهای مالیاتی استان زنجان، افزود: برخی تلاش می‌کنند وصول درآمد در استان را یک امر نامیمون قلمداد کنند و این موضوع نیز به دلیل عدم شناخت و تعریف درست از این درآمدها است .


درویش‌امیری، درآمد مصوب استان زنجان در سال‌جاری را ۸۳۵ میلیارد تومان دانست و گفت: در شش ماهه نخست امسال‌  ۱۱۶ درصد از تعهدات و پیش‌بینی‌های انجام شده در این حوزه وصول شده است .


نماینده عالی دولت در استان زنجان با اشاره به بهبود درآمدهای مالیاتی در استان زنجان، تصریح کرد: این بهبود به دلایل مختلفی از جمله شناسایی مودیان مالیاتی جدید، جلوگیری از فرار مالیاتی و فعال‌سازی هیئت‌های حل‌اختلاف مالیاتی مودیان در استان زنجان بوده است .


استاندار زنجان یادآور شد: سهم بازاریان از مالیات در استان زنجان ۳.۴ درصد و سهم کارکنان دولت از پرداخت مالیات در استان زنجان نیز ۷.۳۶ درصد است. همچنین قریب به ۳۸ درصد درآمد حاصل استان زنجان در سال‌های اخیر مربوط به سرمایه‌گذاری خارجی است که همین موضوع اهمیت بحث سرمایه‌گذاری خارجی در استان را نشان می‌دهد .


این مسئول بر لزوم بهبود فضای سرمایه‌گذاری در استان زنجان تاکید و خاطرنشان کرد: باید هر چه قدر که امکان‌پذیر است این فضا را تقویت کنیم؛ چراکه سرمایه‌گذاری به اقتصاد، اشتغال و بهبود فضای کسب و کار در استان کمک می‌کند .


به گزارش ایسنا، در جلسه شورای برنامه‌ریزی گزارشی در رابطه با پژوهشی که به فضای رسانه‌ای استان زنجان می‌پرداخت، ارائه شد که نارضایتی اصحاب رسانه و برهم‌خوردن نظم جلسه را برای دقایقی به همراه داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: