• شنبه ۲۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

یک مدرس کارآفرینی:

جایگاه استارتاپ‌ها در اقتصاد، به تدریج پررنگ می‌شود


یک مدرس کارآفرینی اظهار کرد: جایگاه استارتاپ‌ها در اقتصاد، به تدریج بیشتر شده و خود را نشان می‌دهد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، غلامرضا عابدینی در حاشیه اختتامیه رویداد استارتاپی در حوزه فضای مجازی با اشاره به اینکه رویداد برگزار شده در طی 54 ساعت به پایان کار خود رسید، گفت: این استارتاپ یکی از استارتاپ‌های قوی در ایران بود و امید است تبعات مثبت آن شامل حال استان زنجان و کشور شود.

 

وی ادامه داد: مشکل بیشتر دوستان در ارائه‌ها است که به دلیل زمان کم آن این امر را دشوار می‌کند و دوستان نمی‌توانند مشکل را مطرح کنند و راه‌حل را ارائه کنند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سعی شد تا به نحو احسن این مهم صورت گیرد و در ارائه آزمایشی این مسئله مورد توجه قرار گرفته است.

 

عابدینی با اشاره به اینکه جایگاه استارتاپ‌ها رفته‌رفته در اقتصاد ما بیشتر می‌شود، افزود: طبق آمار تا 10 سال گذشته 35 درصد مردم کلمه کارآفرینی را شنیده بودند و 85 درصد ایرانی‌ها راضی بودند که با همین شرایط وارد فضای کسب و کار شوند ولی خوشبختانه این آمار به شدت بالا رفته و این حرکت یک موقعیت اجتناب‌ناپذیر است.

 

وی افزود: هر دانشجو هر ترم باید یک استارتاپ را تجربه کند تا بتواند حتی در این استارتاپ شرکت کند و بتواند وارد فضای حقیقی کسب و کار شود.

 

این مدرس کارآفرینی افزود: در آمد حاصل از استارتاپ‌ها حدود 10 درصد درآمد ما می‌تواند باشد و هدف‌گذاری‌اش را انجام داده‌اند و می‌توانند به این سمت حرکت کنند و همین فرهنگ کارآفرینی و همین نگرش توجه از سمت کارمندی به سمت خوداشتغالی یک حرکت مثبتی است که انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: