• شنبه ۲۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3686-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با معرفی نفرات برتر؛

اولین رویداد استارتاپی در حوزه مجازی به کار خود پایان داد


رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان اظهار کرد: جهاددانشگاهی زنجان به صورت پایلوت با برگزاری استارتاپ‌ها سعی دارد در جهت تحقق سخنان مقام معظم رهبری حرکت کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، کامران جعفری در آیین اختتامیه اولین رویداد استارتاپی در حوزه فضای مجازی که به همت جهاددانشگاهی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، گفت: همواره می‌توان در سخنان مقام معظم رهبری توجه به اقتصاد ایرانی، کالای ایرانی، جوانان و کسب و کار را مشاهده کرد.

 

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی زنجان به صورت پایلوت با برگزاری استارتاپ‌ها سعی دارد در این جهت حرکت کند و کارهای خوبی را انجام دهد که در آن نشاط و شادی جوانان هم وجود دارد.

 

رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان افزود: در مجموعه جهاددانشگاهی افراد محکوم به لبخند و کار کردن هستند، اگر امروز کار نکنیم محکوم به شکست هستیم.

 

جعفری خاطرنشان کرد: نکته‌ای که باید همواره مورد توجه کارآفرین قرار گیرد، این است که از زمین خودن ناامید نشوند؛ چراکه هر شکستی زمینه‌ای برای پیروزی است.

 

به گزارش ایسنا، اولین رویداد استارتاپی در حوزه فضای مجازی کار خود را از روز چهارشنبه 25 مهرماه شروع کرد و به مدت 3 روز ادامه داشت و در روز جمعه 27مهرماه به پایان کار خود رسید و در این سه روز، 12 گروه به فعالیت خود ادامه دادند و سه گروه با نام‌های کافه انیما مقام اول، پیام ویزیت مقام دوم و نون خشک مقام سوم را از آن خود کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: