• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-4387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب «خبرنگار نیمه جنگی» در زنجان


مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان اظهار کرد: دومین نشست نقد و بررسی کتاب «خبرنگار نیمه جنگی» با حضور مسعود بابازاده، روز دوشنبه 30 مهرماه امسال در ساعت 15 به میزبانی حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود .


اکبر کیانفر در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اینکه نشست نقد و بررسی کتاب «خبرنگار نیمه‌جنگی»؛ به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری برگزار می شود، گفت: کتاب «خبرنگار نیمه‌جنگی»؛ روایت‌گری مسعود بابازاده از دوران جنگ تحمیلی است که به عنوان خبرنگار و عکاس جنگ در میان رزمندگان حضور داشته و رشادت‌ها و ایثارگری‌های آن‌ها را با قلم و لنز دوربین خود ثبت و ضبط کرده است .


وی ادامه داد: کتاب «خبرنگار نیمه‌جنگی» مسعود بابازاده با حمایت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس در قطع رقعی در 160 صفحه و با تیراژ 1000 جلد توسط انتشارات صریر به چاپ رسیده است .


مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری زنجان اظهار کرد: علاقه‌مندان به حوزه داستان و خاطره‌نویسی برای حضور در جلسه نقد و بررسی کتاب «خبرنگار نیمه‌جنگی» می‌توانند روز دوشنبه 30 مهرماه امسال، ساعت 15 به حوزه هنری زنجان مراجعه کنند.


وی خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات معرفی، نقد و بررسی کتاب‌های شعر و داستان در حوزه هنری زنجان از برنامه های پرطرف‌دار و مستمر است که با رویکرد ایجاد زمینه‌های مناسب و مطلوب برای ارج نهادن به فرهنگ مطالعه و گسترش فرهنگ نقد ادبی در سطح جامعه ادبی استان برگزار می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: