• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-10691-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان:

4 درصد راه‌های استان متعلق به شهرستان خرم‌دره است


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: 4 درصد راه‌های استان زنجان متعلق به شهرستان خرم‌دره است .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالحسین علی‌اکبری در جمع مسئولان خرم‌دره با بیان اینکه از لحاظ حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان موقعیت ویژه‌ای در کشور دارد، تصریح کرد: زنجان از بابت حمل و نقل در دو کریدور مهم شرق به غرب و شمال به جنوب کشور واقع شده است که همین امر سبب گذشتن جریان بالای ترانزیت از استان می‌شود .


وی با بیان اینکه 4 درصد راه‌های استان زنجان متعلق به شهرستان خرم‌دره است، ادامه داد: یکی از بخش‌های مهم راه‌های این شهرستان مسیر آزاد راه زنجان به قزوین است که اهمیت فوق‌‌العاده‌ای از بابت حمل و نقل برای خرم‌دره دارد .


این مسئول با اشاره به اینکه خوشبختانه صد درصد راه‌های روستایی شهرستان خرم‌دره آسفالت است، تصریح کرد: آسفالت بودن همه راه‌های روستایی خرم‌دره سبب شده است از خرم‌دره به‌عنوان شهرستان سبز در حوزه راه‌ها یاد شود .


علی‌اکبری با تاکید بر ضرورت توجه جدی به حوزه گردشگری در خرم‌دره با توجه به پتانسیل‌های بالای این شهرستان، ادامه داد: راهداری و حمل و نقل جاده‌ای نیز تلاش خواهد کرد کمک‌حال شهرستان در این حوزه باشد .


وی یادآور شد: خوشبختانه شهرستان خرم‌دره از شرکت‌های حمل و نقلی خصوصی خوبی در حوزه کالا و مسافر برخوردار است .


این مسئول با اشاره به پروژه زیرگذر جمال‌الدین که در ورودی کمربندی واقع شده است، تاکید کرد: این پروژه باید تا به امروز تمام می‌شد که بخشی از ناتمامی آن مربوط به قصور پیمان‌کار و بخشی مربوط به منابع مالی است که با انجام اقدامات لازم تلاش خواهد شد زمان‌بندی جدید برای پروژه تعریف و پروژه در زمان مقرر به اتمام برسد .


وی عنوان کرد: از جمله سیاست‌هایی که سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در کل کشور به عنوان سیاست‌های اصلی ابلاغ کرده، کاهش تلفات انسانی است که تلاش می‌‌شود در این حوزه نیز قدم‌های مثبت برداشته شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: