• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-8384-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

در سال گذشته محقق شد؛

پرداخت بیش از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال گذشته بیش از 12 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.


ناصر فغفوری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در یک ماهه اخیر در استان زنجان، 70 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به واحدهای تولیدی پرداخت شده است.


این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه ثبت‌نام طرح رونق تولید در استان از اواخر شهریور ماه آغاز شده است، تاکنون تسهیلات به 7 طرح به مبلغ 70 میلیارد ریال پرداخت شده است.


وی افزود: تاکنون 84 واحد در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 62 واحد به مبلغ یک‌هزار و 590 میلیارد ریال به بانک معرفی شده است و هم اکنون 55 طرح به میزان یک‌هزار و 520 میلیارد ریال نیز در دست بررسی است.


فغفوری با بیان اینکه تسهیلات این طرح به همه واحدهای صنعتی، معدنی و کشاورزی پرداخت می‌شود، تصریح کرد: در این طرح تسهیلات در قالب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش به واحدهای فعال و طرح‌های نیمه تمام بالای 60 درصد پرداخت می‌شود همچنین در سال گذشته برای 239 واحد تولیدی تسهیلات به میزان 4 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خاطرنشان کرد: در سال گذشته از طریق شبکه بانکی 12 هزار و 680 میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی پرداخت شده که 4 هزار میلیارد ریال از طریق طرح رونق تولید و مابقی به طور مستقیم از طریق بانک‌ها پرداخت شد که از این حیث استان زنجان جزو 4 استان برتر کشور محسوب می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: