• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-4186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

پارک علم و فناوری با قدرت به مسیر خود ادامه دهد


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: پارک علم و فناوری باید با قدرت بیشتری، به مسیر خود ادامه دهد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در دیدار رئیس پارک علم و فناوری استان به همراه تعدادی از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان با اشاره به اینکه در استان زنجان بسترهایی وجود دارد که پارک علم و فناوری می‌تواند از آن‌ها استفاده کند، گفت: در استان زنجان زمین‌های مازاد بسیار زیادی وجود دارد اما متاسفانه در واگذاری این زمین‌ها به بخش‌های نیازمند، همواره مشکلاتی وجود دارد که نیاز به پیگیری‌های مستمر مسئولان این امر است.

 

وی ادامه داد: ادارات ما بیش از 20 برابر معمول کشورها، کارمند دارند و این موجب کندی عملکرد ادارات شده است، از همین رو توصیه می‌شود که شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری که توانایی لازم را دارند به جای پیگیری زمین دولتی، از ظرفیت‌های خود استفاده و زمین مورد نیاز را تامین کنند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه در کشوری نظیر چین همه تسهیلات مورد نیاز کارآفرینان در مدت سه روز در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد، افزود: جوانان نخبه امروزی علاوه بر امتیاز نخبه بودن، امتیاز خوش‌فکر بودن و جسور بودن را نیز دارند که بسیار اهمیت دارد.

 

وی اظهار کرد: اعتقادم بر این است که باید با قدرت بیشتری این پارک راه بیافتد، ضمن اینکه هدف کلی انقلاب ما توزیع عدالت است و توزیع عادلانه فقر هنر نیست و توزیع عادلانه ثروت زمانی صورت می‌گیرد که ثروت داشته باشیم.

 

آیت‌الله خاتمی افزود: باید بازاریابی را از بیرون کشور انجام دهیم و در شرایط موجود، نشان می‌دهد که با ترکیه بیشتر می‌توانیم کار کنیم و زمینه برای کارهای مشترک با ترکیه داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: