• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-10991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس شورای اسلامی شهر ابهر:

هزینه‌کرد مالیات در مسیر واقعی باعث اعتماد مردم می‌شود


رئیس شورای اسلامی شهر ابهر گفت: هزینه‌کرد مالیات در مسیر واقعی باعث اعتماد مردم می‌شود .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الله عسگری در دیدار با رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان ابهر با بیان اینکه توسعه و گسترش پروژه‌های عمرانی در شهر جز در صورت تحقق درآمدهای شهرداری امکان‌پذیر نخواهد بود، اظهار کرد: در مسیر تحقق این درآمدها همراهی و مساعدت‌های اداره دارایی در وصول مالیات‌ها کمک شایانی در رساندن کشتی توسعه شهر به ساحل خواهد بود .


وی با اشاره به اینکه در وصول مالیات ابزارهای محکمی از کسانی که باید مالیات پرداخت کنند و درآمد زیادی دارند وجود ندارد، ادامه داد: باید مراعات حال مودیان مالیاتی با درآمد پایین لحاظ شود .


این مسئول با تاکید بر اینکه کمک به شهرداری در مسیر تحقق درآمدها کمک به شهر است، ادامه داد: شهروندان یقین داشته باشند مالیات‌های آن‌ها در جهت عمران و آبادانی شهر به کار خواهد رفت .


عسگری با اشاره به اینکه پرداخت مالیات از مهم‌ترین عوامل رشد و توسعه جامعه محسوب می‌شود، تصریح کرد: پرداخت مالیات موجب رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی کشور را نیز در پی دارد .


وی تصریح کرد: یکی از این درآمدهای پایدار که در بیشتر جوامع و دولت‌ها در تامین بودجه و هزینه‌های عمومی بسیار موثر است، مالیات است که به درآمد پاک معروف است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: