• جمعه ۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-286-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

قصه و قصه‌گویی از ابزارهای تربیتی است


مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان اظهار کرد: کانون پرورش فکری یکی از بازوان توانمند آموزش و پرورش در زمینه مسائل تربیتی است.


مریم رشتچی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به تعامل سازنده کانون با آموزش و پرورش، اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از بازوان توانمند آموزش و پرورش در زمینه مسائل تربیتی و اوقات فراغت دانش‌آموزان است .


وی ادامه داد: قصه و قصه‌گویی یکی از ابزارهای تربیتی است و در آموزش و پرورش در کنار فعالیت‌های آموزشی که برای دانش‌آموزان صورت می‌گیرد توجه به مسائل تربیتی در اولویت قرار دارد که در این راستا یکی از بازوان توانمندی که برای آموزش و پرورش انتخاب شده است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که هر روز شاهد موفقیت‌ها و تفاوت‌های خوبی نسبت به گذشته در این حوزه هستیم.


مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با تقدیر از برنامه‌ها و اقدامات کانون پرورش فکری استان افزود: یکی از برنامه‌های مهمی که با کانون داریم توجه به طرح کانون مدرسه است که دانش‌آموزان ما از حضور مربیان و برنامه‌های سازنده و مفید کانون بهره کافی را می‌برند که نمونه آن ترویج قصه و قصه‌گویی و کتاب‌خوانی در بین دانش‌آموزان است .


رشتچی به توسعه کتابخانه‌های مدارس کم‌برخوردار و محروم استان اشاره کرد و گفت: تجهیز کتابخانه‌های مدارس مناطق محروم و کم‌برخوردار از طرح‌های بسیار موفقیت‌آمیز کانون پرورش فکری در استان است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: