• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-584-5
  • خبرنگار : 28025
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار زنجان:

برنامه‌ریزی حوزه اشتغال، واقع‌بینانه اعلام شود


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: دستگاه‌ها بر اساس توان برای ایجاد اشتغال برنامه‌ریزی کنند .


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فرامرز نیک‌سرشت شامگاه دیروز در جلسه کارگروه اشتغال استان زنجان، اظهار کرد: طبق برنامه‌های اعلام شده از سوی دستگاه‌ها و اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی، ایجاد بیش از 12 هزار شغل در بخش طرح‌های تکلیفی و بیش از 21 هزار شغل در سایر بخش‌ها پیش‌بینی شده است .


وی تصریح کرد: دستگاه‌ها برای ایجاد اشتغال باید طوری برنامه‌ریزی کنند که توان اجرای آن را داشته باشند و نباید در هدف‌گذاری‌ها دچار احساسات شوند و برنامه‌ریزی واقع‌بینانه را مدنظر قرار دهند .


در ادامه این جلسه، مدیر پارک علم و فناوری استان زنجان نیز خاطرنشان کرد: پارک استانی در زنجان دیرتر از سایر استان‌ها مستقر شد و همین موضوع سبب به تأخیر افتادن برنامه‌ها به‌ویژه در حوزه اشتغال شده است .


داوود مرادخانی با اشاره به اینکه 45 شرکت دانش‌بنیان در سطح استان داریم، بیان کرد: از اول سال تاکنون 15 شرکت به جمع شرکت‌ها دانش‌بنیان اضافه شد و اکنون نیز بیش از 30 شرکت در مرحله داوری هستند .


این مسئول تصریح کرد: برگزاری نخستین دوره کارآفرینی کسب و کار در پاییز امسال آغاز می‌شود و 150 تیم برای شرکت در آن ثبت‌نام کردند .


وی همچنین به جذب و استقرار 35 واحد فناور در پارک علم و فناوری استان زنجان در راستای ایجاد اشتغال اشاره کرد و گفت: با این کار 190 فرصت شغلی ایجاد می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: