• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-1391-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

نبود پایانه مسافربری، مردم طارم را رنج می‌دهد


نبود پایانه مسافربری، مردم طارم را رنج می‌دهد.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، یکی از مهم‌ترین امکانات و امتیازات یک شهر وجود پایانه مسافربری یا همان ترمینال است که نقش به سزایی در رونق‌بخشی به شهر دارد .


تأمین زیرساخت‌های خدماتی در عرصه‌های گوناگون برای توسعه مطلوب و مناسب هر شهر و جامعه اهمیت بسیاری دارد .


تلاش برای توسعه خدمات عمومی جامعه موجب رشد و ارتقای کیفی سطح رفاه قشرهای مختلف مردم می‌شود که جزو اهداف سازمانی مسئولان و مدیران محسوب می‌شود .


ارائه خدمات حمل و نقل عمومی از جایگاه ویژه‌ای در سطح شهر برخوردار است؛ چراکه فعالیت بسیاری از دستگاه‌های اجرایی، مردم و تحقق برنامه‌‌ریزی مسئولان، نیاز به ارتقای همه‌جانبه خدمات این عرصه دارد.


متاسفانه فقدان ترمینال مسافربری برون‌شهری یکی از معضلات مهم این روزهای شهرستان طارم به شمار می‌رود که باعث بروز مشکلاتی برای شهروندان نیز شده است .


شهرستان طارم با جمعیتی نزدیک به 50 هزار نفر نیاز به یک پایانه مسافربری استاندارد دارد؛ چرا که در شان مرکز شهرستان نیست که مسافرانی که قصد عزیمت به تهران را دارند چند ساعتی در شرایط جوی نامساعد در چهارراه کوهکن سفلی ساعت‌ها به انتظار اتوبوس بمانند.


مردم شهرستان که اغلب از اقشار آسیب پذیر و کم‌درآمد، کارمندان ادارات، دانشجویان و به‌ویژه پزشکان طرحی غیربومی هستند برای تردد به نقاط مختلف کشور اغلب مجبور می‌شوند با آژانس و صرف هزینه‌های گزاف فاصله پنج کیلومتری آب بر (کوهکن) سفلی را طی کنند تا سوار بر اتوبوس شوند .

 

اهالی شهر آب بر و روستاهای اقماری از مسولان استانی و شهرستانی خواستار هستند تا رانندگان اتوبوس تهران -طارم از جاده فرعی روستای کوهکن سفلی تردد نکنند و جهت آسایش و رفاه مردم شهرستان طارم از مرکز شهرستان شهر آب بر عبور کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: