• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-988-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر ورزش و جوانان:

مردم پشتوانه اصلی ورزش در کشور هستند


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم پشتوانه اصلی ورزش در کشور هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالحمید احمدی در مراسم افتتاح پیست دو و میدانی شهید شاکری‌فر شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه در مراسم تجلیل از قهرمانان بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی که به میزبانی زنجان برگزار شد، چندین بار از قهرمانان خرم‌دره نام برده شد، اظهار کرد: این امر نشان می‌دهد این شهرستان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در رشته‌های مختلف ورزشی دارد.

 

وی با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های ورزشی شهرستان خرم‌دره باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: بزرگ‌ترین پشتوانه ورزش در کشور ما مردم هستند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه با توجه به امکانات فراوانی که برای ورزش نیاز است دولت به تنهایی قادر به اداره کردن آن نیست، ادامه داد: هر جا که چراغ ورزش روشن و امکانات برای ورزش جوانان و نوجوانان این مرز و بوم فراهم شده است، مردم حضوری فعال داشته‌اند.

 

این مسئول با بیان اینکه مردم رکن اصلی ورزش هستند، یادآور شد: از افتخارات ورزش این است که توسط مردم اداره شود.

 

وی با بیان اینکه دولت حمایت‌های لازم را برای توسعه ورزش انجام خواهد داد، بیان کرد: با تصویب نمایندگان مردم در مجلس طی دو سال گذشته اعتبارات خوبی برای ورزش به‌ویژه در راستای توسعه ورزش همگانی اختصاص یافته است که این اعتبارات برای استان‌ها راهگشا بوده است.

احمدی تاکید کرد: حمایت از فعالیت هیئت‌ها در استان‌ها و شهرستان‌ها سخت و دشوار بود اما گشایش اعتبارات برای ورزش به‌ویژه ورزش همگانی فضای خوبی را فراهم کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه خیرین همواره کمک‌حال مسئولان در همه حوزه‌ها حتی ورزش هستند، بیان کرد: مردم به‌ویژه خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن مسئولان دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: