• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1088-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

دومین مرحله رقابت‌های رنکینگ بدمینتون آقایان؛

مقام نخست به ورزشکاران کردستان و کرمانشاه رسید


در دومین مرحله از رقابت‌های رنکینگ بدمینتون آقایان کشور، ورزشکاران استان‌های کردستان و کرمانشاه در بخش‌های یک‌نفره و دونفره جایگاه نخست را از آن خود کردند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان (گرامی‌داشت هفته تربیت‌بدنی) در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان در قسمت یک‌نفره و دونفره (تیمی) برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شدند.

 

در قسمت یک‌نفره این مسابقات که با حضور ۹۰ بازیکن برگزار شد، مهران شهبازی از کردستان با پیروزی برابر حریفان خود به مقام نخست دست یافت. سروش اسکندری از زنجان دوم شد و فرزین خانجانی به همراه محمد پایروند هر دو از تهران به مقام سوم مشترک قسمت یک نفره دست یافتند.

 

در قسمت دونفره (تیمی) که با حضور ۳۵ تیم دونفره از ۲۶ استان برگزار شد، تیم دونفره صدرالدین صادقی از کرمانشاه و علیرضا قاسمی از تهران به مقام نخست رسیدند. عرفان شاه‌حسینی و امیرحسین نورعلیان از تهران دوم شدند و تیم‌های دونفره سیعد بابیانی و محمدعلی علی‌اکبریان از خراسان‌رضوی به همراه علی حسین‌خانی و مهدی انصاری از زنجان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

 

همزمان با برگزاری این رقابت‌ها، یک دوره کلاس ارتقای داوری درجه ۲ به یک با حضور هشت تن از داوران از استان‌های فارس، مازندران، خراسان‌جنوبی، قزوین، تهران، خراسان‌رضوی و قم برگزار شد.

 

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان با حضور ۹۰ بازیکن در قسمت یک‌نفره و ۳۵ تیم دونفره از ۲۶ استان به همراه یک بازیکن از تیم ناشنوایان در روزهای دوم تا چهارم آبان‌ماه جاری در سالن اختصاصی شهرستان زنجان برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا، سومین و آخرین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان رده سنی بزرگسالان هفته اول دی‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: