• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان:

حمایت از ورزش جانبازان و معلولان بیش از این‌ها باشد


رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان تاکید کرد: توجه به ورزش جانبازان و معلولان و حمایت از این قشر باید بیش از این‌ها باشد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حمیدعلی صمیمی ظهر امروز در مجمع سالیانه هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان زنجان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در سالن کنفرانس این اداره‌کل برگزار شد، با تاکید بر اینکه حمایت از ورزش جانبازان و معلولان باید بیش از این‌ها باشد، افزود: ورزشکاران جانباز و معلول ایران اسلامی بارها شایستگی‌ها خود را در میادین مختلف به منصه‌ظهور گذاشته‌اند.

 

وی با اشاره به شرایط امروز اقتصادی در کشور، تداوم فعالیت در عرصه ورزش جانبازان و معلولان را بسیار سخت و طاقت‌فرسا خواند و با یادآوری اینکه ادامه این راه نیازمند مشارکت دولت و حمایت از این بخش است، تصریح کرد: افرادی که در این عرصه به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، مشکلاتی فارغ از آنچه که سایر ورزشکاران با آن دست به گریبان هستند، دارند و همین مسئله اهمیت حمایت و توجه بیش از پیش به این عرصه را دوچندان می‌کند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه خوشبختانه حمایت عام به‌ویژه خیرین از ورزش جانبازان و معلولان در سطح کشور مشهود و قابل قبول است که امیدواریم این روند به حمایت‌های بخش دولتی نیز ختم شود، ادامه داد: امروز نیازمند بهره‌مندی از ظرفیت‌هایی که در دستگاه‌هایی چون بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهزیستی، آموزش و پرورش و ... وجود دارد، هستیم تا بتوانیم شاهد تداوم فعالیت‌های ورزشی در این عرصه باشیم.

 

صمیمی یکی از دغدغه‌های این فدراسیون را دست‌یابی به سهم بیشتری از محل اعتبارات مربوط به 27 صدم درصد مالیات بر ارزش‌افزوده در راستای توسعه ورزش جانبازان و معلولان دانست و اظهار کرد: بی‌تردید مقوله ورزش یکی از عرصه‌هایی است که می‌تواند نشاط و شادابی را به قشر جانباز و معلول هدیه داده و انگیزه مضاعفی برای این فعالان جهت حضوری موثر در جامعه باشد، به همین خاطر حمایت از این بخش بیش از همه احساس می‌شود.

 

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان در ادامه با اشاره به اینکه اگر حمایتی صورت نگیرد، قطعا نمی‌توان شاهد تداوم موفقیت‌هایی که امروز در عرصه ورزش جانبازان و معلولان هستیم، بود، افزود: افتخاری که ورزشکاران جانباز و معلول ایرانی اسلامی در میادین مختلف به‌ویژه بازی‌های پارالمپیک و پاراآسیایی ایفا کرده و باعث برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی می‌شوند، سهم کم‌تری نسبت به سایر ورزشکاران نیست و باید این همت مضاعف ارج نهاده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: