• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-4414-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد:

برخورداری اقشار کم‌درآمد از 892 واحد مسکونی در استان زنجان


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: احداث و بهره‌برداری 892 واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم‌درآمد از ابتدا تا پایان سال گذشته انجام شده است.


سجاد صنعتی‌منفرد در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تأمین مسکن محرومان و اقشار کم‌درآمد اعم از روستایی و شهری ازطریق تولید و احداث واحدهای مسکونی با فراهم کردن مشارکت و همکاری مردم، خیرین یا اخذ تسهیلات بانکی است.


این مسئول ادامه داد: معاونت مسکن شهری با مطالعه و شناسایی مناطق مناسب برای احداث مجتمع‌های مسکونی و تولید انبوه در شهرهای مختلف استان در قالب مسکن محرومین، اقدام به تامین زمین، طراحی، تامین منابع مالی، اجرا، نظارت کمی و کیفی بر اجرا و واگذاری مسکن در این بخش کرده است.


وی، اراضی، اجرای طرح مسکن مهر، ساخت مسکن شهری و انجمن خیرین مسکن‌ساز را از مهمترین حوزه‌های فعالیت مسکن شهری دانست و گفت: احداث و بهره برداری 892 واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم درآمد از ابتدا تا پایان سال 96 انجام شده است.


صنعتی‌منفرد تصریح کرد: بنیاد مسکن استان زنجان در حوزه مسکن شهری، در سال 96 شروع به ساخت 50 واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم‌درآمد و ساخت 133 واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین کرده است. همچنین تامین زمین برای ساخت 95 واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کمدرآمد در استان در سال گذشته اتفاق افتاده و امسال نیز اقداماتی برای تامین زمین برای ساخت 67 واحد مسکونی در قالب مسکن اقشار کم‌درآمد انجام شده است.


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، خاطرنشان کرد:   برنامه‌ریزی جهت ساخت 42 واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین در سطح استان برای امسال انجام شده و برای ساخت 300 واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم‌درآمد نیز اقدام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: