• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-2991-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

در شش ماهه اول امسال محقق شد؛

مشارکت 585 میلیونی زنجانی‌ها در طرح مفتاح‌الجنه


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: مسئولان و خیران زنجانی بیش از  585 میلیون تومان در بازدید و دلجویی از 6007 خانواده مددجوی زنجانی در قالب طرح مفتاح‌الجنه مشارکت کردند.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هدایت صفری در دیدار با شهردار هیدج، اظهار کرد: مسئولان و خیران استانی و شهرستانی در برنامه‌های اجرایی این نهاد در قالب طرح مفتاح‌الجنه در نیمه نخست امسال مشارکت داشتند.


وی با بیان اینکه دیدار از افراد نیازمند و خانواده ایتام از آموزه‌های دین مبین اسلام و از سیره ائمه معصومین (ع) است، گفت: به همت کمیته امداد استان زنجان در نیمه نخست امسال از شش‌هزار خانواده نیازمند و تحت حمایت این نهاد در معیت خیران و مدیران نیکوکار بازدید و از آنها دلجویی شده است .


این مسئول با تأکید بر اینکه اجرای طرح مفتاح‌الجنه به‌ منظور دیدار با مددجویان تحت حمایت به خصوص ایتام، محسنین و بیماران صعب‌العلاج و نیازمند و تفقد و دلجویی از آن‌ها با استفاده از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها، از اولویت‌های کمیته امداد است، افزود: ارزش معنوی و بسیار مهم اجرای طرح مفتاح‌الجنه در کنار کمک خیران به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد، دلجویی عاطفی از آن‌ها بوده که با هیچ شاخص مادی قابل ارزیابی نیست.


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به بازدید از خانوارهای تحت حمایت به همراه خیران و مسئولان اشاره کرد و گفت: در این بازدید که به همراه مسئولان استانی، شهرستانی و خیران در سطوح مختلف در قالب طرح مفتاح‌الجنه انجام می‌شود علاوه بر بعد عاطفی و انسانی مسائل و مشکلات مختلف خانوارها با مسئولان مطرح و کارسازی می‌شود.


وی همچنین تعداد بازدیدهای انجام شده با مهمانان و مسئولان خارج از امداد را 3217 خانوار اعلام کرد و گفت: 445 مسئول و مهمان خارج از امداد در شش ماهه اول امسال‌ از خانواده‌های مددجویان تحت حمایت بازدید کرده‌اند که بیش از 585 میلیون تومان کمک نقدی و کالایی به خانواده‌ها صورت گرفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: