• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-1888-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان کشور؛

پولادمردان زنجانی صاحب گردن‌آویز طلا و نقره شدند


ورزشکاران زنجانی اعزامی به رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان کشور صاحب یک مدال طلا و دو نشان نقره شدند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان کشور با حضور ورزشکاران برتر استان‌های مختلف به میزبانی سالن حسین رضازاده اردبیل برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها پولادمردان زنجانی صاحب یک مدال طلا و دو نقره شدند.

 

در دسته 81 کیلوگرم این دوره از رقابت‌ها، حسین سلطانی ملی‌پوش نام‌آور زنجانی توانست با ثبت رکورد 141 کیلوگرم در حرکت یک ضرب، 172 کیلوگرم در حرکت دو ضرب و 313 کیلوگرم در مجموع، عنوان قهرمانی را به دست آورده و مدال طلا را تصاحب کند. در این وزن، محمد حسینی از آذربایجان‌شرقی در جایگاه دوم ایستاد و بهرام حریرچی از فارس نیز به مقام سومی رسید.

 

در دسته 61 کیلوگرم، حسین نجفی دیگر ورزشکاران زنجانی اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جوانان کشور با ثبت رکورد 103 کیلوگرم در حرکت یک ضرب، 136 کیلوگرم در حرکت دو ضرب و 239 کیلوگرم در مجموع، بعد از مهران قاسم‌زاده از هرمزگان در جایگاه دوم ایستاد و صاحب مدال نقره این مسابقات شد. مدال برنز این دسته نیز به علی نارویی از سیستان و بلوچستان رسید.

 

در دسته 67 کیلوگرم نیز مهدی دویرانی با ثبت رکورد 112 کیلوگرم در حرکت یک ضرب، 127 کیلوگرم در حرکت دو ضرب و 240 کیلوگرم در مجموع، عنوان نایب‌قهرمانی را به دست آورد تا دومین مدال نقره برای کاروان پولادمردان زنجانی به دست آید. مدال طلای این دسته به حسین پاکار از آذربایجان‌شرقی رسید و محمد محمدی از کرمانشاه نیز در جایگاه سوم ایستاد.


به گزارش ایسنا، در پایان این دوره از رقابت‌ها مازندران با 633 امتیاز عنوان نخست را از آن خود کرد، خوزستان با 621 امتیاز به مقام نایب‌قهرمانی رسید و فارس با 585 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد. تیم زنجان نیز با کسب 495 امتیاز در مکان هفتم این دوره از رقابت‌ها ایستاد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: