• چهارشنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-3191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

کلاف سر در گم زمین‌های اصناف خرم‌دره


فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: زمین‌های اصناف خرم‌دره چندین سال است که تعیین تکلیف نشده است.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت محمدی در جلسه بررسی حل مشکل زمین‌های اصناف خرم‌دره، اظهار کرد: حل مشکل زمین‌های اصناف از دغدغه‌های مهم شهرستان خرم‌دره است که در این موضوع  فرمانداری، دادگستری، شهرداری و نیروری انتظامی درگیر هستند.


وی با بیان اینکه ۸۰ درصد مالکان این زمین‌ها از افراد نیازمند و قشر ضعیف هستند، ادامه داد: بهره‌مندی نیازمندان از این زمین‌ها در راستای ستاد اجرای فرمان حضرت امام است.


فرماندار شهرستان خرم‌دره در ادامه افزود: با تشکیل جلسات و مکاتبات مستمر در شهرستان و استان در دو سال اخیر توسط فرمانداری  مقدمات اولیه رفع توقیف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام آماده شده است.


محمدی با اشاره به عضویت 1400 نفر در شرکت تعاونی زمین‌های اصناف، گفت: اعضای شرکت تعاونی باید همکاری لازم را با شورای اسلامی شهر و شهرداری درخصوص جانمایی معابر داشته باشند و می‌بایست تمام امکانات رفاهی برای این شهرک در نظر گرفته شود.


وی تصریح کرد: در این 31 هکتار خیابان کشی‌های منظم و در چشم‌انداز این شهرک ایستگاه اتوبوس و تاکسی، مسجد و پارک باید پیش‌بینی شود.


فرماندار شهرستان خرم‌دره اظهار کرد: امیدواریم به‌زودی و با تحقق شرایط اعلام شده توسط اعضای شرکت تعاونی شاهد واگذاری قطعات زمین‌های پلاک 12094 و 12095 از 38 اصلی به اعضا تعاونی زمین‌های اصناف شهرستان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: