• جمعه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-1085-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

خطیب موقت نمازجمعه زنجان:

ملت ایران بیدار است و دست از انقلاب نمی‌کشد


خطیب موقت نمازجمعه زنجان گفت: تحریم‌های آمریکا علیه ایران تاثیر چندانی بر کشور نداشته و اگر صادرات نفت ایران به صفر نیز برسد، ملت ایران دست از انقلاب و اسلام و ولایت فقیه نخواهند کشید.


به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حجت‌الاسلام سیدرضا موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان، اظهار کرد: ۱۳ آبان‌ماه در تاریخ ایران سه رخداد مهم را در دل خود دارد که شامل سالروز تبعید امام خمینی (ره) از ایران به ترکیه در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی در سال ۵۸ است.


وی افزود: این سه واقعه 13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که یکی از مهمترین پیام‌های آن مبارزه با استکبار جهانی و مقابله با ظلم است و آمریکا در راس مستکبران قرار دارد.


خطیب موقت نمازجمعه زنجان در ادامه به هوشیاری ملت ایران اشاره کرد و گفت: ملت ایران همواره بیدار است، زیرا دشمن همیشه برای ریختن زهر خود به انقلاب و اسلام بیدار است.


وی خاطرنشان کرد: از ۱۳ آبان‌ماه آمریکا طرح اجرای تحریم‌‌ها علیه ایران را آغاز خواهد کرد و همواره در صدد به صفر رساندن صادرات نفت ایران است اما باید گفت این تحریم‌ها هیچ تاثیری در وضعیت کشور نخواهد داشت، زیرا ملت ایران دست از انقلاب اسلامی، اسلام و ولایت فقیه نخواهند کشید و با پشتیبانی از این انقلاب در برابر دشمنان خواهند ایستاد.


موسوی تصریح کرد: پیام انقلاب اسلامی برگرفته از پیام عاشورا است،  ملت ایران با فراگرفتن درس نهضت عاشورا زیر بار ظلم نخواهد رفت و همچنان به راه پرافتخار خود ادامه خواهد داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: