• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-3791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

بخشدار مرکزی خرم‌دره خبر داد:

بازگشایی راه ارتباطی روستاهای سوکهریز و رحمت‌آباد


بخشدار مرکزی خرم‌دره گفت: راه ارتباطی روستاهای سوکهریز و رحمت‌آباد شهرستان خرم‌دره بازگشایی شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مصطفی ثنایی در حاشیه بازگشایی راه بین روستایی در شهرستان خرم‌دره با اشاره به اهمیت ایجاد راه‌های روستایی، عنوان کرد: ایجاد و توسعه راه‌های بین روستایی علاوه بر تسهیل عبور و مرور مردم روستاها به مناطق مختلف موجب شکوفایی و رونق اقتصادی و گردشگری، گسترش فعالیت‌های کشاورزی و دامی و افزایش تمایل مردم به زندگی در روستا خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه عملیات بازگشایی و اتصال جاده روستایی سوکهریز ـ رحمت‌آباد خرم‌دره به عرض 8 متر و به طول 4.5 کیلومتر در حال اجرا است، ادامه داد: با بازگشایی این مسیر حداقل 8 کیلومتر فاصله این دو روستا با همدیگر و روستاهای هم‌جوار کاهش پیدا می‌کند.

 

ثنایی با بیان اینکه انجام پروژه مذکور بنا به درخواست مردم این دو روستا و روستاهای همجوار و همت جهادی و خودیاری اهالی این دو روستا انجام گرفته است، گفت: اجرای این پروژه یکی از نیازها و خواسته‌های روستائیان بود که عملیات بازگشایی آن با دستور ویژه مسئولان صورت گرفته و هزینه اجرای آن نیز از طریق خودیاری مردم و با کار جهادی آنان صورت گرفته است.

 

بخشدار مرکزی خرم‌دره به اهتمام دولت در رفع مشکلات روستاها اشاره کرد و گفت: همه فعالیت‌های صورت گرفته با هدف توسعه و آبادانی بیشتر و ارتقای سطح خدمت‌رسانی به روستاهای بخش مرکزی خرم‌دره بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: